Doutník Montosa Toro - 1 ks
Detailní popis produktu
Popis:
Montosa Robusto je doutník jemně kořeněný a krémové chuti. Směs je tvořena tabáky Criollo a Piollo z Dominikánské republiky a Jávskými tabáky, vázací list z Mexika. Krycí list Connecticut Shade původem z Ekvádoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doutníky |
|---|---|
| Země výroby doutníků: | Dominikánská republika |
| Počet (ks) doutníků v balení: | 1 ks |
| Síla doutníků: | 2 mírný doutník |
| Formát doutníku: | Robusto |
| Délka doutníku: | 12,5 cm |
| Průměr doutníku: | 19,8 mm |
| Obvod prstýnku: | 50 mm |
| Doba kouření: | cca 40 minut |
| Krycí list: | Ekvádor |
| Vázací list: | Mexiko |
