Doutník Leonel Signature Maduro Toro - 1 ks
Detailní popis produktu
Popis:
Doutník Leonel Signature je jedinečným příkladem doutníku, který definuje novou nejvyšší úroveň kvality.
Doutníky Leonel Signature jsou výrazem osobnosti a mistrovského mixéru při výběru perfektně vyzrálých tabáků. Výsledkem je komplexní, skvělá chuť a vynikající, nevtíravá vůně. Leonel Signature vyjadřuje bohaté zkušenosti z výroby prémiových doutníků.
Produkce doutníků Leonel Signature - Limited 2021 je omezena na 1000 krabic.
Doutníky Leonel Signature Connecticut jsou mírné povahy a kouření je velmi příjemnou záležitostí. Mírný tabák z nejúrodnějších pěstitelských oblastí Nikaraguy a nádherný krycí list Connecticut Shade přesvědčí fanoušky jemnou krémovou chutí a lehkou kávovou vůní.
Doutník Leonel Signature Limited Edition 2021 má dva charakteristické, velmi speciální detaily:
1/Leonel Signature je zabalen v ochranném extra tabákovém listu, který chrání doutník před poškozením a pomáhá udržovat optimální vlhkost doutníku a také podporuje proces přirozeného dozrávání tabákové směsi.
2/Konce doutníků jsou umně stočené do „copánků“ (Pigtails), jak je u limitované edice Leonel Cigars tradicí.
Značka:
Leonel je privátní německá značka pro prémiové doutníky vyráběné v Nikaragui a v Dominikánské republice. Kladen je důraz na vysokou kvalitu za korektní cenu. Tyto vlastnosti produktů jsou na náročném německém trhu zcela nezbytné. Vzhledem k tomu Vám mohu doutníky Leonel skutečně upřímně doporučit. Chutnají opravdu výborně. V několika rozmanitých typových řadách si jistě vyberete i Vy ten správný doutník, který plně uspokojí Vaší chuť.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doutníky |
|---|---|
| Země výroby doutníků: | Nikaragua |
| Balení: | jednotlivé kusy |
| Síla doutníků: | 3 středně silný doutník |
| Formát doutníku: | Toro |
| Aroma a chuť: | zemitost, káva, koření, pepř, čokoláda |
| Technologie výroby doutníků: | Hecho a mano |
| Typ náplně doutníku: | Long Filler |
| Délka doutníku: | 15 cm |
| Průměr doutníku: | 21 mm |
| Obvod prstýnku: | 52 mm |
| Doba kouření: | cca 70 minut |
| Náplň: | Nikaragua |
| Vázací list: | Nikaragua |
| Krycí list: | Nikaragua |
