Doutník Rhode No.6 Gruen Toro - 1 ks
Detailní popis produktu
Popis:
V náplni se používá pečlivě připravená a důkladně vyzrálá směs několika odrůd tabáku. Krásný krycí list Corojo dodává doutníku nejen nádherný vzhled, ale i dokonalou chuť. Doutníky Rhode No.6 Gruen jsou doutníky středně silné povahy, v chuti a vůni příjemně jednoduché a konzistentní, zároveň však neskonale lahodné. Smetanově krémové chuti a vůně se mistrovsky kombinují s lehkou zemitostí a mírnými koženými a dřevitými tóny. Doutníky Rhode No.6 Gruen ve formátu Toro pravidelně hoří a dobře táhnou, dým je bohatý, popel perfektně drží.
Jedná se o doutníky, které nadchnou začínající kuřáky i náruživé a vášnivé fanoušky. Doporučujeme!
Značka:
Leonel je privátní německá značka pro prémiové doutníky vyráběné v Nikaragui a v Dominikánské republice. Kladen je důraz na vysokou kvalitu za korektní cenu. Tyto vlastnosti produktů jsou na náročném německém trhu zcela nezbytné. Vzhledem k tomu Vám mohu doutníky Leonel skutečně upřímně doporučit. Chutnají opravdu výborně. V několika rozmanitých typových řadách si jistě vyberete i Vy ten správný doutník, který plně uspokojí Vaší chuť.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doutníky |
|---|---|
| Země výroby doutníků: | Nikaragua |
| Balení: | jednotlivé kusy |
| Síla doutníků: | 3 středně silný doutník |
| Formát doutníku: | Toro Gordo |
| Aroma a chuť: | zemitost, pražená káva, koření |
| Technologie výroby doutníků: | Hecho a mano |
| Typ náplně doutníku: | Long Filler |
| Délka doutníku: | 15,2 cm |
| Průměr doutníku: | 23 mm |
| Obvod prstýnku: | 58 mm |
| Doba kouření: | cca 60 minut |
| Náplň: | Nikaragua |
| Vázací list: | Nikaragua |
| Krycí list: | Nikaragua |
