Doutník Leonel Plantation Connecticut Corona - 1 ks
Detailní popis produktu
Popis:
Doutníky Leonel Plantation Connecticut jsou typické doutníky z Dominikánské republiky, mírné povahy s krémově smetanovou chutí a vůní. Jedná se o skvěle namíchanou tabákovou směs. Doutníky se vyrábí klasickým ručním rolováním. Krycí světlý list Connecticut má původ v USA, náplň doutníků tvoří tabáky pěstované v Dominikánské republice, vázací list je také z Dominikánské republiky. Doutníky Leonel Plantation Connecticut se vyznačují skvělým poměrem cena/výkon - za příznivou cenu si užijete skutečně lahodný doutník, který dobře táhne a pravidelně hoří. Doporučujeme všem kuřákům.
Leonel Plantation Connecticut jsou prémiové doutníky vyrobené tradičním ručním způsobem v Dominikánské republice z pečlivě vybraných tabáku pěstovaných v Domimikánské republice, které doplňuje krycí list Connecticut z USA. Doutníky jsou lehké, krémové a mimořádně příjemné chuti a vůně. S Leonel Plantation Connecticut si naplno vychutnáte kuřácký relax. Mistrovsky připravená tabáková směs nabízí mírný, harmonický kuřácký profil charakterisický pro doutníky z Dominikánské republiky. Doutníky Leonel Plantation Connecticut jsou doutníky pro každý okamžik a každou příležitost.
Doutníky Leonel Plantation Connecticut Vás zaujmou příznivou cenou a konzistentně vysokou kvalitou, je to pohodový kuřácký zážitek bez zbytečných komplikací. Doutníky pro každý den a všechny fanoušky kouření doutníků.
Značka:
Leonel je privátní německá značka pro prémiové doutníky vyráběné v Nikaragui a v Dominikánské republice. Kladen je důraz na vysokou kvalitu za korektní cenu. Tyto vlastnosti produktů jsou na náročném německém trhu zcela nezbytné. Vzhledem k tomu Vám mohu doutníky Leonel skutečně upřímně doporučit. Chutnají opravdu výborně. V několika rozmanitých typových řadách si jistě vyberete i Vy ten správný doutník, který plně uspokojí Vaší chuť.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doutníky |
|---|---|
| Země výroby doutníků: | Nikaragua |
| Balení: | jednotlivé kusy |
| Síla doutníků: | 2 mírný doutník |
| Formát doutníku: | Corona |
| Aroma a chuť: | krémová smetana |
| Technologie výroby doutníků: | Hecho a mano |
| Typ náplně doutníku: | Long Filler |
| Délka doutníku: | 14 cm |
| Průměr doutníku: | 17 mm |
| Obvod prstýnku: | 42 mm |
| Doba kouření: | cca 30 minut |
| Náplň: | Dominikánská republika |
| Vázací list: | Dominikánská republika |
| Krycí list: | USA - Connecticut Shade |
