Doutník La Aurora 1962 Corojo Robusto - 1 ks
Detailní popis produktu
Popis:
Nádherný krycí list typu Corojo vypěstovaný v oblasti Cibao Valley dominuje doutníkům La Aurora 1962 Corojo nejen na první pohled, ale i co se týká chutí a vůní.
Náplň doutníků tvoří výběrová směs dominikánských a nikaragujských tabáků, vázací list má původ v Ekvádoru
Doutníky La Aurora 1962 Corojo jsou bohatou kombinací lahodných krémových chutí s květinovými a ovocnými tóny, které příjemně pohladí patro. Pražené a mírně zemitě - kožené tóny se střídají s vůní medu a suchého ovoce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doutníky |
|---|---|
| Země výroby doutníků: | Dominikánská republika |
| Počet (ks) doutníků v balení: | 1 ks |
| Síla doutníků: | 3 středně silný doutník |
| Aroma a chuť: | cedrové dřevo, pražená káva, sladkost / med, ovoce a květiny, zemitost + kůže |
| Formát doutníku: | Robusto |
| Technologie výroby doutníků: | Hecho a mano |
| Typ náplně doutníku: | Long Filler |
| Délka doutníku: | 12,5 cm |
| Průměr doutníku: | 21 mm |
| Obvod prstýnku: | 52 mm |
| Doba kouření: | cca 40 minut |
| Náplň: | Nikaragua, Domimikánská republika |
| Vázací list: | Ekvádor - Sumatra Seed |
| Krycí list: | Corojo - Dominikánská republika |
