Doutník La Estrella Polar Gigante - 1 kus
Detailní popis produktu
Popis:
Doutníky La Estrella Polar mají v náplni doutníků jedinečnou směs plně vyzrálých tabákových listů z Kolumbie a Nikaragui, které spojuje vázací list z Indonésie. Doutník je završen pěkným. středně hnědým krycím listem z Ekvádoru. Doutníky jsou mírné až středně silné povahy, s příjemnou a poměrně bohatou chutí a vůní. Krémově smetanovou základní chuť, se stopou sladké čokolády a kávy, harmonicky doplňují mírně kořeněné peprné tóny. Chuť je jemná a konzistentní po celou dobu kouření. Doutníky dobře táhnou a dým je bohatý.
Doutníky La Estrella Polar jsou doutníky se špičkovým poměrem cena / výkon. Perfektní řemeslné zpracování a výborná jakost použitých tabákových listů vytváří vysokou kvalitu doutníků s lahodnou chutí za příznivou cenu.
Doutníky La Estrella Polar jsou výborná volba pro všechny fanoušky doutníků, včetně začínajících kuřáků, jsou to opravdu ideální doutníky pro každodenní požitek z kouření.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doutníky |
|---|---|
| 1. Země výroby doutníků: | Honduras |
| Počet (ks) doutníků v balení: | 1 ks |
| Síla doutníků: | 3 středně silný doutník |
| Formát doutníku: | Robusto |
| Aroma a chuť: | dřevo, sladkost, ovoce, káva + čokoláda |
| Technologie výroby doutníků: | Hecho a mano |
| Typ náplně doutníku: | Long Filler |
| Délka doutníku: | 11,4 cm |
| Průměr doutníku: | 20 mm |
| Obvod prstýnku: | 50 mm |
| Doba kouření: | cca 35-40 minut |
| Náplň: | Nikaragua + Kolumbie |
| Vázací list: | Indonésie |
| Krycí list: | Ekvádor |
