Doutníky Casa Culinaria Connecticut (Orange) Robusto - box 10 kusů
Detailní popis produktu
Popis:
Doutníky Casa Culinaria Connecticut (dříve Orange) jsou bestsellerem z produkce Casa Culinaria.
Doutníky zaujmou harmonickou a mírnou chutí a jemnou nevtíravou vůní. Ideální jak pro začínající fanoušky doutníků, tak i pro náruživé kuřáky, kteří hledají cenově dostupný doutník pro každodenní použití, ti všichni zde budou nadšeni. Důvodem je skutečnost, že doutníky Casa Culinaria nemají žádné drahé a extravagantní obaly. Doutníky získáte v praktickém a ekonomickém balíčku (bundle) Ceollphan. Zde se totiž zaměřujeme výhradně na prvotřídní tabák. Náplň a vázací list pocházejí z Nikaraguy, zlatohnědý krycí list má původ v USA.
Vůně Casa Culinaria Connecticut jsou měkké a poddajné. Jedná se o mírný doutník se smetanově krémovou chutí s charakteristickými ořechovými tóny.
V novém designu, s novými výraznými prstýnky a s ještě jemnější a lahodnější tabákovou směsi! Ruční výroba v Nikarugui!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doutníky |
|---|---|
| Země výroby doutníků: | Nikaragua |
| Počet (ks) doutníků v balení: | 20 ks |
| Síla doutníků: | 2 mírný doutník |
| Formát doutníku: | Robusto |
| Aroma a chuť: | koření, smetana, ořechy |
| Technologie výroby doutníků: | Hecho a mano |
| Typ náplně doutníku: | Medium Filler |
| Délka doutníku: | 12,6 cm |
| Průměr doutníku: | 20 mm |
| Obvod prstýnku: | 50 mm |
| Doba kouření: | cca 35 minut |
| Náplň: | Nikaragua |
| Vázací list: | Nikaragua |
| Krycí list: | USA - Connecticut |
