Doutník Viking Norway Toro - 1 ks
Detailní popis produktu
Popis:
Doutník Viking Norway Toro je doutník středně silné až silné povahy. Tyto prémiové doutníky jsou skvělým výsledkem mistrovského řemeslného zpracování a odvážného přístupu k umění namíchat směs tabákových listů pro výrobu doutníků. Vyjadřují tak odvěkou touhu objevit a dobýt svět. Tabáková směs použitá pro náplň se skládá z následujících tabákových listů z Nikaraguy: Habano Seed Condega, Habano Seed Esteli a Habano Seed Jalapa. Vázací list dodává u těchto doutníků bohaté aroma, jedná se o tabák typu Sumatra vypěstovaný v Ekvádoru. Doutník je uzavřen v krásně tmavém krycím listu Connecticut Broadleaf z USA. A právě krycí list dodává doutníkům nesmírně příjemný sladký dotek s náznaky čokolády a ovoce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doutníky |
|---|---|
| Země výroby doutníků: | Dominikánská republika |
| Balení: | jednotlivé kusy |
| Síla doutníků: | 3 středně silný doutník, 4 silný doutník |
| Formát doutníku: | Toro |
| Aroma a chuť: | sladkost, čokoláda, ovoce |
| Technologie výroby doutníků: | Hecho a mano |
| Typ náplně doutníku: | Long Filler |
| Délka doutníku: | 15,2 cm |
| Průměr doutníku: | 21 mm |
| Obvod prstýnku: | 52 mm |
| Doba kouření: | cca 50 minut |
| Náplň: | Nikaragua |
| Vázací list: | Ekvádor |
| Krycí list: | USA |
| Položka byla vyprodána… | |
