Doutník Leonel Classic Churchill - Freshpack - 5 kusů
Detailní popis produktu
Popis:
Doutník Leonel Classic Churchill je velmi mírný a chuťově i aromaticky příjemný doutník z Dominikánské republiky. Je to doutník, který vyvíjí jemně sametový kouř, výborně táhne, pravidelně a čistě hoří a skvěle drží nádherně bílý popel. Nabízí pohodové, mírně kořeněné osvěžení chutí krémové smetany s lehce nasládlými dřevitými tóny.
Značka:
Leonel je privátní německá značka pro prémiové doutníky vyráběné v Nikaragui a v Dominikánské republice. Kladen je důraz na vysokou kvalitu za korektní cenu. Tyto vlastnosti produktů jsou na náročném německém trhu zcela nezbytné. Vzhledem k tomu Vám mohu doutníky Leonel skutečně upřímně doporučit. Chutnají opravdu výborně. V několika rozmanitých typových řadách si jistě vyberete i Vy ten správný doutník, který plně uspokojí Vaší chuť.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doutníky |
|---|---|
| Země výroby doutníků: | Dominikánská republika |
| Balení: | 5 kusů |
| Síla doutníků: | 1 velmi mírný doutník, 2 mírný doutník |
| Formát doutníku: | Churchill |
| Aroma a chuť: | koření, smetana |
| Technologie výroby doutníků: | Hecho a mano |
| Typ náplně doutníku: | Long Filler |
| Délka doutníku: | 17,8 cm |
| Průměr doutníku: | 20 mm |
| Obvod prstýnku: | 50 mm |
| Doba kouření: | cca 60 minut |
| Náplň: | Nikaragua + Dominikánská republika |
| Vázací list: | Dominikánská republika |
| Krycí list: | Dominikánská republika |
