Doutník La Aurora 1987 Connecticut Robusto - 1 ks
Detailní popis produktu
Popis:
Krycí list Connecticut Shade Wrapper z Ekvádoru, náplň doutníků složená vysoce kvalitní směsí dominikánských a nikaragujských tabáků, vázací list také z Ekvádoru, taková je stručná charakteristika prémiových doutníků La Aurora 1987 Connecticut
Doutníky La Aurora 1962 Connecticut jsou mírné až středně silné doutníky. Krémově smetanová chuť a vůně s tóny cedrového dřeva a oříšků, která je tak typická pro doutníky z Dominikánské republiky, je v tomto případě opravdu mistrovsky povedená a skvěle zaoblená. Příjemnou a osvěžující pikantnost v chuti a vůni dodává doutníkům lehká citrusová stopa.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doutníky |
|---|---|
| Země výroby doutníků: | Dominikánská republika |
| Počet (ks) doutníků v balení: | 1 ks |
| Síla doutníků: | 3 středně silný doutník |
| Aroma a chuť: | cedrové dřevo, krémová smetana, oříšky, citrusy |
| Formát doutníku: | Robusto |
| Technologie výroby doutníků: | Hecho a mano |
| Typ náplně doutníku: | Long Filler |
| Délka doutníku: | 12,8 cm |
| Průměr doutníku: | 21 mm |
| Obvod prstýnku: | 52 mm |
| Doba kouření: | cca 40 minut |
| Náplň: | Nikaragua, Domimikánská republika |
| Vázací list: | Ekvádor - Sumatra Seed |
| Krycí list: | Connecticut - Ekvádor |
