Doutník Culture Dominican Anniversario Robusto-1ks
Detailní popis produktu
Popis:
Doutníky Culture Dominican Anniversario jsou prémiové doutníky střední síly z Dominikánské republiky. Doutníky Culture Dominican Anniversario se vyrábí tradičním způsobem - ručním rolováním.
Jedná se o poctivé doutníky, které osloví především milovníky plně harmonických chutí a vůní. Vysoce kvalitní a dobře vyzrálá tabáková směs pro výrobu doutníků Culture Anniversario, která pochází z Nikaragui, byla pro tuto řadu doutníků značky Culture speciálně fermentována. Díky tomuto náročnému fermentačnímu procesu jsou chutě a vůně doutníků Culture Anniversario plné, bohaté a velmi harmonické.
S ohledem na skutečnost, že doutníky Culture Dominican Anniversario jsou ekonomicky zabalené (bundle) v elegantním továrním 10-ti kusovém balíčku, je poměr ceny a kvality skutečně senzační.
Tabáky v náplni doutníků a vázací list doutníků Culture Anniversario mají původ v Nikaragui, v chuti a vůni jsou tedy lehce dřevité a a mírně zemité tóny charakteristické a nezaměnitelné. Lahodně se snoubí s nádechem sladkosti a opojnou čokoládovou notou. A právě tato mistrovská hra chutí a vůní dělá z prémiových doutníků Culture Dominican Anniversario opravdu skvělý kouř.
Doutníky Culture Anniversario dobře a pravidelně hoří, lehce táhnou a poskytují bohatý dým. Doporučujeme všem kuřákům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doutníky |
|---|---|
| Země výroby doutníků: | Dominikánská republika |
| Počet (ks) doutníků v balení: | 1 ks |
| Síla doutníků: | 3 středně silný doutník |
| Formát doutníku: | Robusto |
| Aroma a chuť: | zemitost, dřevo, sladkost, čokoláda |
| Technologie výroby doutníků: | Hecho a mano |
| Typ náplně doutníku: | Long Filler |
| Délka doutníku: | 12,7cm |
| Průměr doutníku: | 20 mm |
| Obvod prstýnku: | 50 mm |
| Doba kouření: | cca 35 minut |
| Náplň: | Nikaragua |
| Vázací list: | Nikaragua |
| Krycí list: | Ekvádor |
