Doutník Centenario Anejo Petit Corona
Detailní popis produktu
Popis:
Doutníky Centenario Anejo se vyznačují vysokým podílem silného a aromatického, dominikánského Ligero tabáku, který se používá v náplni doutníků. Na doutník z Dominikánské republiky skutečně silný doutník s výraznou chutí a vůní. Krásný doutník s dobrým zpracováním.
Pokud jde o chuť, doutník produkuje pěknou kořenitost, s pečenými vůněmi, hořkou čokoládou a santalovým dřevem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doutníky |
|---|---|
| Země výroby doutníků: | Dominikánská republika |
| Počet (ks) doutníků v balení: | 1 ks |
| Síla doutníků: | 3 středně silný doutník |
| Aroma a chuť: | zemitost, káva, koření |
| Formát doutníku: | Petit Corona |
| Technologie výroby doutníků: | Hecho a mano |
| Typ náplně doutníku: | Long Filler |
| Délka doutníku: | 12,5 cm |
| Průměr doutníku: | 15 mm |
| Obvod prstýnku: | 38 mm |
| Doba kouření: | cca 25 minut |
| Náplň: | Dominikánská republika |
| Vázací list: | Peru |
| Krycí list: | Ekvádor |
