Doutník Casa de Alegria Criollo Robusto - 1 ks
Detailní popis produktu
Popis:
Podstatou mocné tabákové směsi pro výrobu doutníků Casa de Alegria Criollo je použití Ligero tabáku v náplni a tmavě hnědého Criollo krycího listu. Výsledkem je harmonická kombinace zemité síly a jemné dřevité vůně. Velmi vyvážený doutník silnější povahy.
Vzhledem k ceně je na vysoké úrovni. S plnou výrazně zemitou chutí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doutníky |
|---|---|
| Země výroby doutníků: | Nikaragua |
| Počet (ks) doutníků v balení: | 1 ks |
| Síla doutníků: | 4 silný doutník |
| Aroma a chuť: | zemitost, dřevo, pražená káva, koření |
| Formát doutníku: | Robusto |
| Technologie výroby doutníků: | Hecho a mano |
| Typ náplně doutníku: | Long Filler |
| Délka doutníku: | 12,5 cm |
| Průměr doutníku: | 20 mm |
| Obvod prstýnku: | 50 mm |
| Doba kouření: | cca 35 minut |
